Agafii šampón proti vypadávaniu vlasov 300 ml

Špeciálny dermatologický šampón proti vypadávaniu vlasov. Účinné látky obsiahnuté v šampóne a prispieť k regenerácii vlasovej folikuly, dávajú do tela vlasov a lesk, stimulujú správne prekrvenie vlasovej pokožky, obnovuje prirodzené funkcie pokožky hlavy svoje.

3.22 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Špeciálny dermatologický šampón proti vypadávaniu vlasov. Účinné látky obsiahnuté v šampóne a prispieť k regenerácii vlasovej folikuly, dávajú do tela vlasov a lesk, stimulujú správne prekrvenie vlasovej pokožky, obnovuje prirodzené funkcie pokožky hlavy svoje.

Prísady –  Calamus root – používa sa tradične pri objavení sa plešatosti. Posilňuje vlasové folikuly, prevenciu vypadávanie vlasov, dáva telu vlasov a lesk, ktorý sa používa na liečbu rôznych ochorení pokožky hlavy, ako je seborrhea, lupiny. Bohatý na vitamín C. Má antibakteriálne účinky.
Ľanový olej obsahuje kyselinu alfa-linolénovú – prírodný elixír mladosti. Zlepšuje výmenu buniek, posilňuje ochrannú funkciu pokožky.
Keratín – elastický, trvanlivý proteín, ktorý tvorí súčasť vlasov a nechtov, udržuje vlhkosť, zabraňuje dehydratácii pokožky hlavy a vlasov. Keratínové hydrolyzáty sú hodnotné účinné látky s kondicionačným a regeneračným účinkom v kozmetike na starostlivosť a skrášľovanie vlasov. Keratín hydrolyzátov výhodu oproti iné zlúčeniny s podobným účinkom je založené na ich schopnosti prenikať do a stabilnej väzbu s vlasmi keratínová reťazca, čím sa zlepší ich vzhľad a vlastnosti: mechanickú pevnosť, tuhosť, náchylnosť ku krúteniu a ktorým sa.
Prostredníctvom začlenenie molekúl v poškodenej oblasti vlasových obalov vytvorených pod vplyvom deštruktívne chemické, fyzikálne (slnko, vietor) a mechanické (česanie, kefovanie), keratínové hydrolyzáty doplniť nedostatok prírodných zložiek, ktoré poskytujú štruktúru vlasov. Vďaka tomuto efektu sú vlasy jasne spevnené a ich objem sa výrazne zvyšuje, obnovuje lesk a zdravý vzhľad.
Mydlový koreň – prírodné penotvorné činidlo so schopnosťou tvoriť penu podobnú mydlu. Umožňuje oveľa miernejšiu starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy.

Využitie: Používa sa na prevenciu proti vypadávaniu vlasov. Určený na umývanie a starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy.

Posilňuje vlasové folikuly, obnovuje štruktúru vlasov. Má antifungálnu a anti-lupinovú aktivitu. Zlepšuje mikrocirkuláciu v pokožke hlavy. Normalizuje funkcie pokožky hlavy.

Zloženie INCI: Aqua, SodiumLaureth sulfát, kokamidopropylbetain, kokamid DEA, chlorid sodný, styrén sodný / akrylátové kopolyméry, polyquaternium-10, Parfum, Saponaria officinalis extrakt koreňa, Acorus Calamus extrakt z koreňa, LinumSeed kyselina citrónová olej, keratín, Metylchlórizotiazolinón, metylizotiazolinón

Objem nádoby: 300 ml.

Exspirácia – 24 mesiacov od dátumu výroby.

Uchovávajte pri izbovej teplote na mieste, ktoré nie je prístupné slnku.