Aktivátor mladosti – Biomimetický peptid s koenzýmom Q 10 AVA

Prvý inovatívny hexapeptid je vysoko účinný v boji proti mimickým vráskam. Argireline® je bezpečnejšia, miernejšia a lacnejšia alternatíva botulotoxínu.

9.16 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Prvý inovatívny hexapeptid je vysoko účinný v boji proti mimickým vráskam. Argireline® je bezpečnejšia, miernejšia a lacnejšia alternatíva botulotoxínu.

Uvoľňuje napätie tvárových svalov, čím zabraňuje vytváraniu mimických vrások. Malá peptidová molekula, ktorá prekoná epidermálnu bariéru, poskytuje vysoké percento účinnosti v krátkom období systematického používania. Štúdie ukázali, že najefektívnejšia forma použitia peptidu je vo forme gélu. Aktivátor bol obohatený o koenzým Q10, ktorý je silným antioxidantom a je tak účinným pomocníkom v boji proti vráskam.

Biomimetické peptidy sú ingrediencie, ktoré sú inšpirované prírodou, ktoré sa prirodzene nachádzajú v pokožke. Veľkou výhodou sú malé rozmery častíc, ktoré peptidom bezproblémovo umožnia preniknúť cez kožnú bariéru na miesto, kde sa môže uplatniť ich efektívny účinok: zvýšenie regeneračných schopností kože – anti – aging efekt, odbúravajú látky, ktoré pokožku poškodzujú, stimulujú bunkovú syntézu kolagénu a spevňujú pleť.

Koenzým Q10 je aktívna látka, ktorá chráni pleť pred poškodením UV žiarením a môže napomôcť vyhladiť a vyrovnať vrásky.

Podporuje tvorbu energie, neutralizuje voľné radikály a hlavne udržiava bunky pokožky vo vitálnej kondícii. Zo všetkého najviac pokožku oslabuje slnečné UV žiarenie. Keď ju zasiahne, začínajú sa vytvárať voľné radikály.

Kožné bunky oxidujú, čo vedie k nenávidenému predčasnému starnutiu pokožky. Čím častejšie sa UV žiareniu vystavujeme, tým poškodenejšia je naša pleť a o to staršie vyzerá. Objavujú sa aj pigmentové škvrny a drobné ranky. Bunky dokážu vďaka koenzýmu Q10 krátkodobo čeliť aj silnejšiemu UV žiareniu, ale priznajme si, kto z nás sa dokáže v lete slnku vyhýbať? Ak telo nestíha Q10 vyrábať, pleťové bunky nie sú chránené dostatočne. Vzniká tak potreba Q10 doplniť inak. Našťastie existuje kozmetika s Q10,ktorá rýchlo preniká cez pokožku do buniek a zabraňuje vzniku (dnes už známeho) oxidačného stresu, ktorý ich poškodzuje. Práve kvôli pravidelnému poškodzovaniu buniek pokožka tak rýchlo starne, stráca jas, pružnosť a vláčnosť. Extrémna záťaž slnečného žiarenia môže prerásť až do rakoviny kože. Musíme sa vždy riadne natrieť, a zároveň pokožku po každej záťaži ošetriť.

Balenie 30 ml

Zloženie (INCI)Aqua (voda), Glycerin (glycerín), Acetyl Hexapeptide-8 (acetylhexapeptid-8), Ubiquinone(ubichinón), Lecithin(lecitín), Sodium Carbomer (sodný karbomér), Phenoxyethanol (fenoxyetanol), Ethylhexylglycerin (etylhexylglycerín)