BOTAVIKOS Kúpeľová soľ z jazera Sakskie, regenerujúca “Body Recovery” 650g – BOTAVIKOS

Sakskaja soľ je bohatá na najdôležitejšie bioaktívne prvky vytvorené počas kvitnutia rias. Obsahuje zelený morský rias Dunaliella fyziologický (Dunaliella salina) - najbohatší zdroj prírodných karotenoidov, antioxidantov. Vysoký obsah horčíka a brómu v soli prispieva k eliminácii toxínov, zlepšeniu metabolických procesov, zmierneniu svalového a nervového napätia. Draslík a sodík zlepšujú krvný obeh a zabezpečujú intenzívnu výživu buniek. Beta-karotén, ktorý má antioxidačné vlastnosti, účinne čistí a regeneruje pokožku, zvyšuje jej elasticitu a pružnosť.

8.37 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Sakskaja soľ je bohatá na najdôležitejšie bioaktívne prvky vytvorené počas kvitnutia rias. Obsahuje zelený morský rias Dunaliella fyziologický (Dunaliella salina) – najbohatší zdroj prírodných karotenoidov, antioxidantov. Vysoký obsah horčíka a brómu v soli prispieva k eliminácii toxínov, zlepšeniu metabolických procesov, zmierneniu svalového a nervového napätia. Draslík a sodík zlepšujú krvný obeh a zabezpečujú intenzívnu výživu buniek. Beta-karotén, ktorý má antioxidačné vlastnosti, účinne čistí a regeneruje pokožku, zvyšuje jej elasticitu a pružnosť.

Voňavé kryštály prírodnej morskej soli obnovujú aromaterapiu. Neoceniteľný dar mora, vetra a slnka. Orientálne zloženie éterických olejov: balzam Copai, santalové drevo, kadidlo, jazmín, pelargónie, pačuli, muškátový oriešok, ružové drevo, zázvor
100% prírodné éterické oleje majú priaznivý vplyv na psycho-emocionálny stav a obnovujú epidermu. Esenciálny olej Copa Balsam upokojuje pokožku, ružové drevo zlepšuje jeho farbu a textúru. Oleje z pelargónie kvety a jazmín priniesť energiu mládeže. Čierne korenie a zázvor sú aktívnymi zložkami. Pačuli a olej zo spermií odstraňujú nadmernú suchosť a dodávajú pleti zdravý, žiarivý vzhľad.

využitie:

Relaxačný kúpeľ: rozpustite 4-5 polievkových lyžíc soli vo vode 36-38 ° C. Trvanie procedúry: najmenej 10 minút.
Soľný kúpeľ: rozpustite 500-1000 g soli v kúpacej vode pri teplote 36-38 ° C. Trvanie procedúry: 10-20 minút.
Masáž: rozpustite 200 g soli v 0,5 l vody pri 30-32 ° C, rozotrite roztok do tela, kým sa úplne neodparí. Nevyžaduje oplachovanie.
Kúpeľ na posilnenie nechtov: rozpustiť 2 lyžičky soli v 200 ml vody 36-38 °?, Ponorte ruky do roztoku, pravidelne masírujte nechty. Trvanie procedúry: najmenej 10 minút. Frekvencia používania: 2 krát týždenne.
Anticelulitídny telový peeling: v problémových oblastiach jemne vmasírujte soľ do pokožky.

Na zvýšenie účinnosti kozmetických ošetrení a vytvorenie jedinečnej aromatickej nálady používajte Saki soľ spolu s éterickými olejmi Botavikos.

Na vonkajšie použitie.

Kontraindikácie: tehotenstvo, hypertenzia, trombóza, embólia, tuberkulóza, rakovina, infekčné ochorenia, individuálna intolerancia.

Zloženie INCI: Maris Sal, Aniba Rosaeodora olej z dreva, Copaifera Reticulata balzamový olej, Santalum Album olej, Coriandrum Sativum olej, Pelargonium Roseum listový olej, Jasminum Officinale kvetinový olej, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Piper Nigrum ovocný olej, Pimenta Officinalis ovocný olej, Myristica Olej z jadier Fragrans, olej Coriandrum Sativum, olej Zingiber Officinale.

* prísady z prírodných éterických olejov

Objem: 650 g

Dátum výroby: umiestnený na obale.

Stav výrobku: kozmetický