Elfa Pharm Vis Plantis Helix Vital Care telové mlieko s filtrom šnekového slizu 400ml

Balzam účinne podporuje chudnutie a proti celulitíde liečby, spĺňa očakávania žien

7.34 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Balzam účinne podporuje chudnutie a proti celulitíde liečby, spĺňa očakávania žien
s nadmerným tukovým tkanivom, symptómami celulitídy, strie a nedostatočnou pevnosťou kože, starajúcou sa o tvarovanú a peknú postavu. Koža je mäkká, hladká, bez hrbole. Má normálnu farbu.

Účinné látky: Body3 Complex, slizový slizový filtrát, bambucké maslo, bavlníkový olej, vitamín E, panthenol.

Odporúča sa pre svetských ľudí, ktorí sa starajú o štíhlu postavu, s problémami s nadmerným telesným tukom, symptómami celulitídy, strie a nedostatočnou pevnosťou pokožky; v rôznom veku a so všetkými druhmi pokožky.

Multifunkčné zložky stimulujú metabolizmus v koži, masáž zlepšuje mikrocirkuláciu, stimuluje lipolýzu (rozklad tuku), zabraňuje hromadeniu tuku v adipocytoch, inhibuje jeho rast.

Zníženie telesného tuku, znížená viditeľnosť záhybov, nerovnosti a zahusťovanie. Intenzívne masírovanie prispieva k zníženiu viditeľnosti, dokonca aj pokročilým, dlhodobým symptómom celulitídy a pomarančovej kôry, ktoré nereagujú na iné predtým používané produkty.

Balzam pomáha znížiť viditeľnosť “čerstvých” strií, zabraňuje tvorbe nových.

Koža je intenzívne a hlboko hydratovaná, napnutá, pevná a pružná, hladšia, jemná a príjemná na dotyk, získava mladistvý vzhľad a zdravú farbu.

Účinné látky:

Body3 ComplexTM – špecifický systém prírodného nepraženého masla z karitových orechov, avokádového a bentonitového extraktu, ktorý pracuje súčasne na troch problémoch: celulitíde, strie.
a nedostatok pevnosti pokožky. Funguje lokálne chudnutie, urýchľuje redukciu tukového tkaniva, znižuje pomarančovú kôru.

Nepražené orechové maslo, karit, má chudnutie, zlepšuje pevnosť a hustotu pokožky. Stimuluje syntézu.

Extrakt z avokádových semien stimuluje produkciu proteázy chrániacej pred degradačnými podpornými vláknami spojivového tkaniva. Denzifikácia kolagénu, elastínu a fibroblastových vlákien prebieha.

Bentonit zlepšuje regeneráciu bunkovej matrix, pomáha odstraňovať toxíny, zlepšuje transport aktívnych látok do oblastí vyžadujúcich si činnosť.

Filtrát slimákového slimátu extrahovaný z hlienu vylučovaného slimákmi pomáha rýchlo opraviť poškodenie kože. Obsahuje vysoké hladiny proteínov, alantoínu, vitamínov A, C, E, mukopolysacharidov, kolagénu, elastínu, proteolytických enzýmov a alfa-hydroxy kyselín. Stimuluje regeneráciu.

Kapacita: 400 ml