FITOCOSMETIC Farba na vlasy 9,1 sivá blond – FITO COLOR

Odolný krém FitoColor bol vyvinutý na základe prírodných zložiek, ktoré prenikajú do vlasov, čím mu dodávajú živú, trojrozmernú farbu a dokonale pokrývajú sivé vlasy.

2.59 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Odolný krém FitoColor bol vyvinutý na základe prírodných zložiek, ktoré prenikajú do vlasov, čím mu dodávajú živú, trojrozmernú farbu a dokonale pokrývajú sivé vlasy.

Prírodné oleje a organické extrakty obsiahnuté v kompozícii sa intenzívne starajú o vlasy v procese farbenia: vyživujú, regenerujú, dodávajú hladkosť, pružnosť a objem.

Vzorec neobsahuje amoniak a má 100% prírodnú bázu, ktorá dodáva vlasom trvalú sýtu farbu a má bio-laminovací účinok.

Balzam – kondicionér dokonale dopĺňa postup farbenia: fixuje farbu vlasov, hydratuje a posilňuje, robí vlasy hladkými a hodvábnymi.

Použitie: Zmiešajte obsah sáčkov (1x50ml a 2x25ml), aby ste získali homogénnu konzistenciu. Pripravenú zmes aplikujeme na vlasy a necháme 30-40 minút. Po uplynutí tejto doby dôkladne opláchnite teplou vodou. Potom použite balzam (1 x 15 ml). Po 3-5 minútach opláchnite teplou vodou.

Výrobok na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade kontaktu s očami vypláchnite vodou. Odporúča sa použiť jednorazové rukavice.

Obsah balenia: 1 x 50 ml: krémová farba, 2 x 25 ml: aktívna emulzia, 1 x 15 ml: balzam

Krajina pôvodu: Rusko

POZOR!
Výrobok nie je určený pre osoby mladšie ako 16 rokov. Dočasné tetovanie na báze čiernej henny môže zvýšiť riziko alergií.

Nepoužívajte ak:
na tvári alebo na pokožke hlavy je vyrážka podráždená a poškodená,
vždy, keď sa vyskytla reakcia na farbenie vlasov, v minulosti sa vyskytla reakcia na dočasné tetovanie na báze čiernej henny.

Chráňte si oči. V prípade kontaktu s očami ich okamžite vypláchnite vodou. Nepoužívajte na farbenie obočia a rias. Po použití dôkladne opláchnite vlasy. Používajte ochranné rukavice. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Uchovávajte prázdny obal a písomnú informáciu pre používateľov v prípade nežiaducej reakcie. Ak chcete minimalizovať riziko, postupujte podľa nižšie uvedených pokynov.

1. VÝSTRAHA TESTU VAROVANIA:
Pred použitím lieku musíte vždy vykonať test varovania pred alergiou, aj keď ste predtým používali produkty na farbenie vlasov. Test na senzibilizáciu varovania sa vykonáva na koži v ohybe lakťa, v priestore 1 cm x 1 cm. Vatovým tampónom naneste malé množstvo farbiaceho krému, tenkú vrstvu, na kožu v ohybe lakťa a nechajte toto miesto odkryté po dobu 45 minút. Zabráňte kontaktu s odevom. Po 45 minútach dôkladne opláchnite krém na pokožku teplou vodou. Ak sa počas testu alebo v priebehu nasledujúcich 48 hodín vyskytne akákoľvek reakcia, okamžite ju opláchnite vodou a nepoužívajte tento produkt. Tento pokus je dôležitým preventívnym opatrením. Treba však pripomenúť, že napriek realizácii testu varovnej alergie sa počas procesu farbenia môže vyskytnúť alergická reakcia. Test alergie na varovanie nezaručuje vyhnutie sa alergickej reakcii v budúcnosti. Ak máte akékoľvek pochybnosti, obráťte sa na svojho lekára.

2. AK POČAS FARBENIA:
pociťujete pocit pálenia alebo pálenia a / alebo vyrážku na koži – okamžite opláchnite prípravok a prerušte používanie, pretože to môže byť prvý príznak závažnejšej reakcie. Predtým, ako sa obrátite na svojho lekára alebo vyhľadajte lekársku pomoc, si vlasy nezafarbujte znova.
vyskytnú sa rýchlo sa šíriaca vyrážka, závraty alebo mdloby, dýchavičnosť alebo opuch tváre / očí
okamžite opláchnite prípravok a okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a kontaktujte výrobcu.

3. AK PRIAMO PO FARBENÍ ALEBO ĎALEJ:
DNI Symptómy, ako je svrbenie kože tela alebo hlavy, výskyt vyrážky na koži tela alebo hlavy, opuch očí / tváre, vzhľad pľuzgierov a / alebo exsudát na koži tela alebo hlavy? okamžite požiadajte o lekársku pomoc.