FITOCOSMETIC – Henna na obočie a mihalnice – Koketka – tmavá čokoláda

Očné obočie a farbenie rias je alternatívou k nákladným liečebným procedúram v kozmetickom salóne. S koketou je farbenie v domácnosti rýchlejšie, jednoduchšie a dostupné pre každú ženu. Dajte si jedinečný, očarujúci vzhľad.

1.40 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Očné obočie a farbenie rias je alternatívou k nákladným liečebným procedúram v kozmetickom salóne. S koketou je farbenie v domácnosti rýchlejšie, jednoduchšie a dostupné pre každú ženu. Dajte si jedinečný, očarujúci vzhľad.

Jasné, nezreteľné obočie je problémom pre jednu tretinu žien. Riešenie nevyžaduje príliš veľa času ani nákladov.

Chcete, aby sa vaša vízia stala výraznejšou a viac štýlovou, v tomto prípade bude vhodné, aby ste si vybrali očné linky na obočie a riasy v ponuke navrhnutej na našich webových stránkach.

Je to efektívne a trvalé riešenie problému, ktorý rýchlo zmení vzhľad každého dievčaťa k lepšiemu.

Nová, veľmi odolná farba na obočie a riasy. Perfektne farbí obočie a mihalnice pre intenzívnu čiernu farbu. Zdôraznite svoju krásu a individualitu. Urob si svoj výraz expresívny!

– Posilňuje mihalnice
– Vyživuje
– To vás robí odvážnym

NÁVOD NA POUŽITIE:
1. Dôkladne očistite obočie a riasy. Malé množstvo krému alebo vazelíny by sa malo aplikovať na pokožku okolo obočia a rias.
2. Dôkladne premiešajte obidve vrecká umiestnené v balení (najlepšie v plastovej miske), až kým sa nedosiahne hustá konzistencia.
3. Opatrne aplikujte Hennu vatovým tampónom. Po 10-15 minútach umyte hennu vlhkým bavlneným tampónom.

POZOR: Čím dlhší čas „držania“ henny na obočiach alebo riasach, tým výraznejší a intenzívnejší účinok. Po 10-15 minútach môže byť farba veľmi intenzívna, preto sa odporúča vykonať test v kratšom čase, aby sa vyhodnotila intenzita farby.

Osobitné bezpečnostné opatrenia: Pred použitím náterovej hmoty musíte vykonať test citlivosti Ak je pokožka podráždená alebo má viditeľné poranenia, výrobok neaplikovať, používať iba čerstvo pripravený výrobok, ak sa dostane do očí, okamžite ich opláchnite veľkým množstvom vody.

zloženie:
Farbivý prášok – kaolín, xantánová guma, 2,5-diaminotoluénsulfátové farbivo.
Oxidačný gél – 4 ml – Aqua Demineralisata, Peroxid vodíka, Alkylakrylátový Crosspolymér, Sodná soľ kyseliny lauretovej, Trietanolamín, Tetrasodium EDTA.

OBSAH BALENIA:
Farbiaci prášok – 1,5 g
Oxidačný gél – 4 ml

Krajina pôvodu: Rusko