FITOCOSMETIC – Prírodný iránsky krém s tmavou henou

Krémová henna je moderná metóda farbenia vlasov, ktorá im dodáva intenzívnu, hlbokú farbu. Prírodná henna je kombináciou prírodnej iránskej henny a lopúchového oleja. Krémová henna sa veľmi ľahko používa a netrvá dlho a neobsahuje amoniak a peroxid vodíka. Posilňuje oslabené vlasy, urýchľuje rast vlasov, obnovuje lesk na matné vlasy, dodáva vlasom - dokonca sivým - hlbokú, intenzívnu farbu, poskytuje kompletnú regeneráciu, posilňuje, hydratuje a vyživuje vlasy. Zlepšuje povrchovú štruktúru celých vlasov, obklopuje vlasy neviditeľnou vrstvou, ktorá ju chráni pred vonkajšími faktormi. Vlasy sú husté, lesklé, hladké a zdravé.

2.79 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Krémová henna je moderná metóda farbenia vlasov, ktorá im dodáva intenzívnu, hlbokú farbu. Prírodná henna je kombináciou prírodnej iránskej henny a lopúchového oleja. Krémová henna sa veľmi ľahko používa a netrvá dlho a neobsahuje amoniak a peroxid vodíka. Posilňuje oslabené vlasy, urýchľuje rast vlasov, obnovuje lesk na matné vlasy, dodáva vlasom – dokonca sivým – hlbokú, intenzívnu farbu, poskytuje kompletnú regeneráciu, posilňuje, hydratuje a vyživuje vlasy. Zlepšuje povrchovú štruktúru celých vlasov, obklopuje vlasy neviditeľnou vrstvou, ktorá ju chráni pred vonkajšími faktormi. Vlasy sú husté, lesklé, hladké a zdravé.

Účinné látky:
Lopuchový olej – stimuluje cirkuláciu v pokožke hlavy, vyživuje a posilňuje korene vlasov, zlepšuje štruktúru vlasov, ovinie vlasy, vytvára tenkú ochrannú vrstvu proti slnku a iným vonkajším faktorom.

Návod na použitie: aplikujte hennu na suché alebo mierne vlhké, čisté vlasy. Mala by byť dôkladne rozprestretá po celej dĺžke vlasov a ponechaná 10 – 30 minút. Potom by mali byť vlasy opláchnuté teplou vodou bez použitia šampónu. Pre intenzívnejšiu farbu nechajte hennu po dobu 30 minút, aby bola farba menej intenzívna 10-15 minút.

Zvolený odtieň smotany by nemal byť jasnejší ako súčasná farba vlasov.

Poznámky: Výrobok na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí.

V prípade kontaktu s očami vypláchnite vodou. Odporúča sa použiť jednorazové rukavice.

Zloženie INCI: Aqua, Cassia Obovata, koreňový olej Arctium Lappa, olej Prunus Amygdalus Dulcis, koreňový extrakt Panax Gingesing, olej Triticum Vulgare, pšeničný olej, glycerín Propylénglykol, hydrolyzovaný keratín (keratín), dimetikón, xantánová guma, panthenol (vitamín B5), kyselina mliečna, kyselina benzoová, kyselina sorbová, kyselina dehydrooctová, benzylalkohol, HC Red 3, HC Yellow 2, HC Blue 2.

Objem: 50 ml

Krajina pôvodu: Rusko