FITOCOSMETIC – Tropický modelový peeling na masáž tela, 250 ml

Thajská masáž - špeciálny smer masáže založený na hatha - jóge, vám umožní odstrániť svalové napätie a dostať sa do formy.

4.64 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Thajská masáž – špeciálny smer masáže založený na hatha – jóge, vám umožní odstrániť svalové napätie a dostať sa do formy.

Modelovanie tropického peelingu – masáž podľa východného receptu znižuje stres, odstraňuje toxíny a zlepšuje kontúry tela, čo je podobné thajskej masáži. Vďaka tradícii populárnej medicíny a jedinečnej kombinácii prísad je používanie tropického drhnutia analogické k 60 minútám jogy.

Trstinový cukor masíruje pokožku, zlepšuje mikrocirkuláciu.

AHA – kyseliny majú exfoliačný a vyhladzujúci účinok, ktorý umožňuje aktívnym látkam preniknúť hlboko do epidermy.

Kokosové mlieko hlboko zvlhčuje pokožku a dodáva jej hladkosť. Ananásové enzýmy stimulujú aktívne spaľovanie tukov a tvarujú postavu.

Výsledok: štíhla postava a pocit ľahkosti.

Návod na použitie: malé množstvo peelingu, aplikujte na vlhkú pokožku tela aktívnymi masážnymi pohybmi, opláchnite teplou vodou. Vhodné pre každodenné použitie.

Bezpečnostné opatrenia: Len pre externé použitie. Pred použitím sa má vykonať test alergickej citlivosti. Nepoužívať na poškodenú a / alebo podráždenú pokožku. Zabráňte kontaktu so sliznicami. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade kontaktu so sliznicami opláchnite vodou.

Zloženie INCI: sacharóza, olej Prunus Amygdalus Dulcis, olej z osív Vitis Vinifera, glycerín, Aqua, prášok z coffea arabica, kokosový olej, bromelaín, ovocný extrakt z Vaccinium Myrtillus, extrakt z Saccharum Officinarum, prášok Cocos Nucifera, extrakt Acer Saccharum, citrón Aurantium Dulcis Výťažky z ovocia, výťažky z citrusových plodov, kyselina mliečna, kyselina glykolová, kyselina citrónová, xantánová guma, parfum, benzoát sodný, sorbát draselný, kyselina sorbová.

Fitness Model je nová séria revolučných produktov pre tvár, telo a vlasy, ktoré dosiahnu rovnaké výsledky ako pri ošetrovaní v salónoch alebo pri intenzívnom tréningu. Sme pred 10 rokmi a uvedomujeme si, čo bolo predtým snom:

– dokonalá postava bez stravy a hodín cvičenia;
– mladú a pružnú pokožku tváre bez injekcií a iných plastických postupov;
– elegantné a krásne vlasy bez pravidelných návštev salónu a populárnych profesionálnych procedúr.

Produkty Inovatívneho Fitness modelu vznikli na základe spolupráce a niekoľkoročného vedeckého vývoja technologov, plastických chirurgov, kozmetológov, trichológov, kaderníkov a špecialistov v oblasti športovej a estetickej medicíny. Podarilo sa nám vytvoriť produkty, ktoré spúšťajú procesy omladenia, metabolizmu, rozkladu tukových buniek a regenerácie vlasov na bunkovej úrovni.

Pravidelné užívanie novej produktovej rady prináša jasné výsledky: korekciu problémových oblastí, modelovanie tváre a tela kontúr, pevné, hladkej pokožky, zlepšuje stav vlasov, kože a ich regenerácie, aktívneho rastu vlasov, hustoty a sily.

Objem: 250 ml

Výrobca: Rusko