FITOCOSMETIC – Ugol Proff – Uhlový peeling pre telo Výživné omladenie, 100 ml

Peeling jemne masíruje a čistí pokožku, vyhladzuje ju a tonizuje. Biele aktívne uhlie má absorpčné vlastnosti, regeneruje pokožku na bunkovej úrovni, absorbuje všetky nečistoty a toxíny.

3.53 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Peeling jemne masíruje a čistí pokožku, vyhladzuje ju a tonizuje. Biele aktívne uhlie má absorpčné vlastnosti, regeneruje pokožku na bunkovej úrovni, absorbuje všetky nečistoty a toxíny.

Voňavá pokožka z limetky ktorá obsahuje maximálne množstvo výživných olejov, omladzuje a osviežuje pokožku, nasýti ju zdravou energiou. Prírodná morská soľ jemne masíruje a tvaruje postavu. Uhlie drhnúť s osviežujúcou mätou je ideálny pre všetky typy pleti, má jemnú konzistenciu a nespôsobuje podráždenie.

Výsledok: telo je vytiahnuté ako po modelovej masáži v salóne!

Obsahuje zložky:
– Biele uhlie
– Lipová koža
– Mäta pieporná
– Morská soľ

vlastnosti:
– Zlepšuje kontúry tela
– Zlepšuje mikrocirkuláciu
– Vyživuje a saturuje pokožku vlhkosťou

Ako používať: aplikujte malé množstvo kroviny na vlhkú pokožku tela aktívnymi masážnymi pohybmi, umyte teplou vodou. Vhodné pre každodenné použitie. Na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade kontaktu s očami – opláchnite vodou.

Zloženie INCI: Maris Sal, olej Prunus Amygdalus Dulcis, olej zo semien Vitis Vinifera, Carbo activatus, Glycerín, Citrus Aurantium Dulcis šupka, Aqua, prášok z dreveného uhlia, extrakt z kvetov Arnica Montana, extrakt zo Salvia Officinalis, Mentha Piperita Oil, Xanthan Gum, Parfum, Sodium Benzoát, sorbát draselný, kyselina sorbová.

UGOL PROFF –
sú to moderné účinné produkty pre tvár, telo a vlasy, ktoré kombinujú jedinečné čistiace vlastnosti aktívneho uhlia a rastlinných zložiek. Vďaka moderným technológiám sa nám podarilo vyvinúť a transformovať prírodné vlastnosti „čierneho diamantu“ známeho v dávnych dobách a vytvoriť dokonalú kozmetiku novej generácie.

Objem: 100 ml

Krajina pôvodu: Rusko