Francúzske telo mlieko – zamatová pleť, 250 ml

Francúzske telo mlieko? zamatová pleť - obsahuje viac ako 98,7% ingrediencií rastlinného pôvodu - brusnicový, organický olej z marhuľových jadier, ovsené peptidy, levanduľa, magnólie extrakt, extrakt z granátového jablka? Sú oživiť, tón, vyživujú, hydratujú pokožku a stimulujú syntézu kolagénu a elastínu v koži, ktorá zabraňuje strate pevnosti a pružnosti. Upokojujú pokožku po dlhom čase na slnku. Obnovujú zamatový vzhľad pokožky.

6.00 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Francúzske telo mlieko? zamatová pleť – obsahuje viac ako 98,7% ingrediencií rastlinného pôvodu – brusnicový, organický olej z marhuľových jadier, ovsené peptidy, levanduľa, magnólie extrakt, extrakt z granátového jablka? Sú oživiť, tón, vyživujú, hydratujú pokožku a stimulujú syntézu kolagénu a elastínu v koži, ktorá zabraňuje strate pevnosti a pružnosti. Upokojujú pokožku po dlhom čase na slnku. Obnovujú zamatový vzhľad pokožky.
Výrobok neobsahuje silikóny a parabény, ako aj syntetické farbivá a konzervačné látky.

Účinné látky:

Organický marhuľový olej a extrakt z granátového jablka – vyživujú, hydratujú a stimulujú syntézu kolagénu a elastínu, robia pokožku pevnou a pružnou.
Levanduľový olej – aktivuje krvný obeh, a tým zlepšuje transport živín a kyslíka do kožných buniek, chráni mládež a podporuje regeneráciu.
Magnolia extrakt – zvlhčuje a zjemňuje pokožku, zabraňuje dehydratácii a robí ju hodvábnou. Upokojuje pokožku po opaľovaní a neutralizuje škodlivé účinky UV žiarenia.
Ovsené peptidy – naopak poskytujú pokožke tenkú ochrannú bariéru, stimulujú syntézu kolagénu, znižujú jeho drsnosť.
Návod na použitie: masáž s množstvom pohybov, naneste malé množstvo krému na pokožku, kým sa úplne nevstrebe.

Zloženie INCI: Aqua, Vaccinium vitis listov kvetinové vody (infúzia z listov brusnicový) organické armeniaca vulgaris olej (organický olej, z marhuľových jadier), glycerín, kaprylovej / kaprinovej triglyceridy, Sativa ovsené Peptids (peptidy ovsené), Lavandula angustifolia (olej levanduľa) armeniaca vulgaris extrakt (výťažok z broskyne) Magnolia acuminata extrakt z kôry (magnólie extrakt), Punica granátom extrakt (extrakt plodov, granátové jablko), akryláty / Vinyl Isodecanoate Crosspolymer, parfum, hydroxid sodný, kyselina benzoová, kyselina sorbová, dehydrooctovou Acid Benzylalkohol

Objem: 250 ml

Stav výrobku: kozmetický

Čas použiteľnosti: 2 roky od dátumu výroby uvedeného na obale.

Krajina pôvodu: Ruská federácia