FRATTI telové mlieko pre bedrovú oblasť 100 ml

Balzam "Šungit-liečiteľ", vzhľadom na obsah celého komplexu aktívnych protizápalových, anti-edémových, antireumatických, otepľujúcich a analgetických látok prírodného pôvodu, sa odporúča ako účinný prostriedok pri bolestiach v oblasti krížov a kĺbov.

6.79 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Balzam “Šungit-liečiteľ”, vzhľadom na obsah celého komplexu aktívnych protizápalových, anti-edémových, antireumatických, otepľujúcich a analgetických látok prírodného pôvodu, sa odporúča ako účinný prostriedok pri bolestiach v oblasti krížov a kĺbov.

Neobsahuje parabény, farbivá, vône

Účinné látky: šungit, terpentín, olej z kadidla, olej z borievok, extrakt z gaštanov, esenciálny olej z klinčekov, esenciálny olej zo santalového dreva, esenciálny olej z levandule, esenciálny olej z mäty piepornej, paprika.

Použitie obväzu: Balzam aplikujte na vhodnú časť tela, niekoľko minút jemne masírujte krúživým pohybom. Aplikujte 2-3 krát denne.

Zloženie INCI: Aqua, olej zo semien Helianthus Anuus (slnečnica), terpentín (terpentín), hydrogenovaný ricínový olej PEG-40, Pelos (shungite), extrakt z osiva Aesculus Hippocastanum (gaštan konský) (extrakt z gaštanov), Boswellia Serrata (olej z kadidla), olej Juniperus Communis, dipropylénglykol, Eugenia Caryophyllus (klinček) Kvetinový olej, Santalum Albut (santalové drevo) Esenciálny olej, extrakt z Capsicum Annuum (červená paprika) , Lavandula Angustifolia (levanduľový) olej (levanduľový éterický olej), listový olej Mentha Piperita (mäta pieporná) (éterický olej z karbomérov, trietanolamín, fenoxyetanol, etylhexylglycerín, tetrasodný EDTA)

Kapacita: 100 ml

Krajina pôvodu: Rusko