Henna Khadi Prírodná s Amlou a Jatrophy

Henna s Amlou a Jatrophy

19.31 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Henna s Amlou a Jatrophy

Bylinné farbenie vlasov, ktoré dodáva svetlým vlasom farbu intenzívnej červenej farby a tmavé vlasy tmavého mahagónu.
Henna s prídavkom amli a jathrops, ktoré pomáhajú získať mimoriadne intenzívnu a trvalú farbu. Svetlé vlasy dávajú jasnú červenkastú farbu s oranžovým odtieňom, zatiaľ čo tmavá farba dáva mahagónovú farbu. To môže byť zmiešané s inými bylinkami vytvoriť ďalšie farby. Dáva vlasom krásnu červenú farbu a veľmi ju vyživuje. Môže byť použitý na sivé vlasy.

Farby Herbal Khadi neobsahujú žiadne konzervačné látky, zvýrazňovače farieb, oxidanty alebo chemikálie. Našou prioritou je naše zdravie a bezpečnosť. Všetky bylinné farby Khadi majú certifikát BDIH, vďaka ktorému si môžete byť istí, že výrobky sú najvyššej kvality a spĺňajú prísne požiadavky kladené na prírodnú kozmetiku.

Khadi bylinné farby dávajú vlasom krásnu, intenzívnu farbu. Vzhľadom na špecializovaný proces výroby Khadi farby, pracujú intenzívnejšie ako ostatné farby na vlasy – pamätajte pri ich používaní. Okrem toho obsahujú aj ajurvédske bylinky, ktoré posilňujú vlasy a dodávajú im intenzívny lesk. Keďže naše výrobky sú prírodné a neobsahujú chemikálie, nie je možné ich zosvetliť. Khadi farby môžu byť zmiešané bez obmedzenia. Pomery závisia od požadovaného odtieňa, štruktúry a farby vlasov.

NÁVOD NA POUŽITIE:

I. Metóda farbenia menej časovo náročná:

1. Umyte si vlasy šampónom bez obsahu silikónu.
2. Zmiešajte správne množstvo prášku s teplou vodou pri teplote približne 80 ° C, premiešajte, až kým konzistencia hustého krému nezostane. Táto farba vyžaduje horúcu vodu, pretože farba je potom intenzívnejšia. Zmes je pripravená na použitie, keď dosiahne príjemnú teplotu pre pokožku.
3. Keď sa zmes ochladí, aplikujte teplé vlasy a suché vlasy. Nikdy neaplikujte horúcu zmes – môžete poškodiť pokožku hlavy.
4. Zabaľte si vlasy fóliou a teplým uterákom.
5. Nechajte na hlave 30 minút až 2 hodiny
6. Opláchnite vlasy teplou vodou.
7. Buďte trpezliví – farba v dôsledku oxidačného procesu stmavne a získa intenzívnejší odtieň v priebehu niekoľkých dní po farbení.

II. Metóda vyžadujúca špeciálnu prípravu henny: \ t

NÁVOD NA POUŽITIE:

1. Mix Henna v sklenenej alebo porcelánovej miske s citrónovou šťavou na konzistenciu hrubej pasty.
2. Nádobu zakryte fóliou, zabalte ju do utierky a nechajte ju 12 hodín na teplom mieste. Ak sa ponáhľate, nechajte hennu na veľmi teplom mieste s teplotou asi 35 ° C, napr. Na chladiči, na dve hodiny. Dávajte pozor, aby ste varili hennu!
3. Keď je henna pripravená, tesne pred použitím, pridajte trochu viac šťavy a vytvorte pastu na konzistenciu veľmi hustého jogurtu.
4. Umyte si vlasy šampónom bez obsahu silikónu.
5. Nasaďte si rukavice a nasaďte hennu na čerstvo umyté a suché vlasy.
6. Nasaďte fóliový uzáver a zabaľte hlavu uterákom. Umyte hennu z čela, krku a uší.
7. Nechajte hennu na vlasy niekoľko hodín – max 6. Čím dlhšia henna zostane na vlasoch, tým intenzívnejšia a trvalejšia bude farba.
8. Opláchnite vlasy dôkladne teplou vodou.
9. Buďte trpezliví – farba v dôsledku oxidačného procesu stmavne a získa intenzívnejší odtieň v priebehu niekoľkých dní po farbení.

INCI:
Lawsonia inermis (Henna), emblica officinalis (amla), Eclipta Alba (Bhringaraj) Bacopa Monnier (Brahmi), Acacia concinna (Shikakai), Terminalia chebula (Harada) Jatpropha glandulifera (Jatropha), Azadirachta indica (Neem), Terminalia Bellirica Roxb. (Vibhitaki)

Khadi farby môžu byť použité počas tehotenstva a dojčenia.