Krém – VITAMIN SILET pre telo – hrušková šťava, extrakt z karambol, voňavý koreňový olej – bez silikónov a parabénov, 200 ml

Vitamínový krém - telové suflé? na báze 97,8% na prírodných zložkách (hrušková šťava, extrakt z karambol, voňavý koreňový olej vetiver), má jemnú textúru, ľahko sa aplikuje a ľahko sa vstrebáva. Skutočný vitamínový kokteil pre pokožku, spevňuje pokožku, intenzívne hydratuje, hlboko čistí a regeneruje, aktivuje metabolické procesy v kožných bunkách. Nadýchané a užitočné pre pleť krémové suflé urobia z starostlivosti o pleť cestu do sveta ovocných aróm.

5.24 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Vitamínový krém – telové suflé? na báze 97,8% na prírodných zložkách (hrušková šťava, extrakt z karambol, voňavý koreňový olej vetiver), má jemnú textúru, ľahko sa aplikuje a ľahko sa vstrebáva. Skutočný vitamínový kokteil pre pokožku, spevňuje pokožku, intenzívne hydratuje, hlboko čistí a regeneruje, aktivuje metabolické procesy v kožných bunkách. Nadýchané a užitočné pre pleť krémové suflé urobia z starostlivosti o pleť cestu do sveta ovocných aróm.

Výrobok neobsahuje SLS, silikóny a parabény.
97,8% zložiek rastlinného pôvodu
Vďaka nízkej hmotnosti a kapacite výrobku je ideálny na odnesenie so sebou na cestu. Nebude účtovať a nebude zaberať príliš veľa miesta v príručnej batožine.

Účinné látky:

Hrušková šťava a karambol extrakt? skutočný vitamínový kokteil pre pokožku, spevňuje pokožku, intenzívne hydratuje, hlboko čistí a regeneruje.
Koreňový koreňový olej? omladzuje pokožku, viditeľne zlepšuje jej pevnosť, pružnosť, hlboko hydratuje, aktivuje metabolické procesy v kožných bunkách, aktívne regeneruje suchú pokožku.
Využitie: masážne pohyby naneste malé množstvo krému na kožu, aby plne absorbovať.

Zloženie INCI: Aqua, Averrhoa Carambola Linne extrakt (extrakt karamboly), olej Armeniaca Vulgaris (marhuľový olej), koreňový olej Vetiveria Zizanoides, koncentrát koncentrátu Pyrus Communis (hrušková šťava), kaprylový / Capric triglyceridy, glycerín, akryláty / vinyl-izodekanoát Crosspolymer, parfum, hydroxid sodný, kyselina benzoová, kyselina sorbová, kyselina dehydrooctová, benzylalkohol.

Objem 50 ml

Stav produktu? kozmetický

Dátum vhodnosti použitia uvedený na obale.

Krajina pôvodu: Ruská federácia