OMIA ECOBIOSUN? Olej na opaľovanie v spreji SPF 6 – 200ml

Kozmetika s certifikátom ECO BIO

24.62 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Kozmetika s certifikátom ECO BIO
FORMULA BEZ CHEMICKÝCH UV FILTROV? LEN FYZIKÁLNE SOLÁRNE SCREEN
Olej na opaľovanie SPF 6 obsahuje fyzickú obrazovku UVA / UVB, ktorá odráža slnečné lúče a chráni tmavú a slnečnú pokožku, čím sa znižuje riziko alergickej reakcie na opaľovacie krémy. Je obohatený o hodnotnú zmes prírodných olejov a organického poľnohospodárstva, okrem iného: arganový olej, hydratačný a ochranný, jojobový olej, ktorý je prírodným UV filtrom a sezamovým olejom, pôsobí antioxidant a chráni pred žiarením.

Produkt obsahuje 0% parabénov (voľný parabén), 0% propylénglykolu, 0% PEG, 0% syntetických farbív, 0% silikónov, 0% chemických UV filtrov.

FORMULA SCHVÁLENÁ DERMATOLÓGMI A KOSMETOLÓGMI AIDECO. \ T

 

testy:

? Produkt je dermatologicky testovaný na citlivej pokožke
? PRODUKT TESTOVANÝ NA PRÍTOMNOSŤ NICKEL, KOBALT A CHROMIUM? hodnoty <0,00001%.
? Vodotesný výrobok, odolný voči vode.
SPF (FAKTOR SLNEČNEJ OCHRANY) TESTOVANÝ V SÚLADE S ODPORÚČANAMI EURÓPSKEJ ÚNIE.
? STOP testy na zvieratách. Podporujeme LAV Ligu proti vivisekcii, podriadime sa kontrole ICEA prostredníctvom LAV č. 040

 

Typ pleti

SPF 6 Nízky SPF Ochranný olej proti slnečnému žiareniu sa odporúča pre ľudí s tmavou a slnkom odolnou pleťou. Fototypy V a VI.

Bezpečné opaľovanie

Tento produkt podporuje kampaň na zvýšenie povedomia „SECURE SUN“ vyvinuté v laboratóriách OMIA a AIDECO, ktoré poskytujú informácie o zdravotných rizikách vyplývajúcich z nevhodného vystavenia slnečnému žiareniu a šírenia správneho správania a myšlienky správneho používania opaľovacích prípravkov.

 

účinky

Zabezpečuje vytvorenie zlatistého opálenia a zároveň chráni pokožku pred účinkami slnečného žiarenia.

Dáva pleti zmyselný, saténový vzhľad.

 

Certifikát biozloženia:

Certifikát ICEA Eco Bio Cosmesi 255 BC 025.

 

Zloženie INCI: Kaprylový / Capric Triglyceride **, Dicaprylyléter **, Brassica Campestris Seed Oil **, Oxid titaničitý (NANO), Argania Spinosa jadro oleja *, Sesamum Indicum Seed Oil *, Simmondsia Chinensis Seed Oil *, Cocos Nucifera (Coconut Olej *, vosk z Helianthus Annuus (slnečnica) **, Alumina, olej z glycínu Soja *, kyselina stearová, Daucus Carota Sativa Root Extract **, Daucus Carota Sativa Seed Oil **, Beta-karotén **, Ascorbyl Palmitate, Helianthus Annuus (slnečnicový) olej zo semien *, olej zo semien Juglans Regia **, olej z semien Coffea Arabica **, tokoferol, parfum. (*) Z ekologického poľnohospodárstva (**) Prírodný pôvod.
N.B. Vždy sa riaďte INCI vytlačeným na obale.

 

TRANSPARENTNÁ FORMULA:

Certifikovaný ekologický vzorec ICEA.
NO obsahuje = 0%
? Minerálne oleje
? Výrobky z ropy a parafínov
? silikóny
? parabény
? Propylénglykol
? etanolamín
? PEG
? SLES
? Syntetické farbivá
? ftaláty
? Etylalkohol
Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu, môže ho používať vegetariáni a vegáni.

 

POUŽITIE:

Aplikujte na opálenú pokožku, len na tmavú pokožku, odolnú voči slnečnému žiareniu. Rozotrite celé telo a vmasírujte do pokožky. Na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami a ak sa vyskytne, vypláchnite oči veľkým množstvom vody.

 

Odporúčania dermatológov a kozmetológov
Výrobky na ochranu pred slnkom: ako ich správne používať

Vyberte si ten správny prípravok na ochranu pred slnečným žiarením pre váš fototyp, ale toto je len prvý krok na zabezpečenie “bezpečného opaľovania”. Nestačí si kúpiť kozmetiku, aby ste sa mohli bezpečne vystavovať na slnku, stále musíte byť schopní ju aplikovať! Tu sú niektoré tipy od dermatológov a kozmetológov Aideco pre vás:

Nepoužívajte výrobky zakúpené v predchádzajúcej letnej sezóne. Okrem toho sa odporúča vyhnúť sa dlhodobému vystaveniu výrobku slnečnému žiareniu.

 

Ak chcete získať krásne a rozumné opálenie

Produkt naneste na všetky povrchy pokožky vystavené UV žiareniu. Príliš obmedzená aplikácia produktu výrazne znižuje úroveň ochrany.

Výrobok používajte aspoň raz za dve hodiny. Opakujte aplikáciu ochrannej vrstvy, najmä po sprchovaní alebo vani.

Aplikujte výrobky so zvýšenou úrovňou ochrany pred slnkom pre tých, ktorí sú najviac vystavení slnku a najcitlivejším častiam tela, ako je tvár, krk a výstrih.

Ochranná vrstva by sa mala aplikovať aj za zlého počasia. UV lúče sú nakoniec schopné prelomiť mraky.

Po vystavení slnku sa odporúča použiť špeciálny produkt „po opaľovaní“, ktorý obnoví správnu hydrolipidovú vrstvu epidermy.

 

Kapacita: 200 ml.

Výroba: OMIA Laboratoires, Taliansko