OMIA ECOBIOSUN? ŠPECIÁLNY VÝROBOK PRE DETI? PO PLÁNOVANÍ, SOOTHING A MOISTURIZING FACE AND BODY 200ml

Kozmetika s certifikátom ECO BIO

20.23 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Kozmetika s certifikátom ECO BIO
FORMULA SENZA FILTRI UV CHIMICI? SOLO SCHERMI SOLARI FISICI
Produkt po opaľovaní Eco-Bio OMIA pre deti počas testov ukázal, že výrazne znižuje začervenanie kože. Tento opaľovací krém, založený na géloch Aloe Barbadensis Miller, ktorý pochádza z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva, hydratuje pokožku dieťaťa po opaľovaní. Koža senzibilizovaná slnkom je upokojená, osviežená a hydratovaná vďaka hodnotnej zmesi prírodných a organických hydratačných faktorov, ako je napríklad sladký mandľový olej BIO, zmäkčenie a šetrné pôsobenie na detskú pokožku a maslo Karit, bohaté na steroly, upokojujúci účinok a regeneruje, vďaka čomu sa pokožka stáva mäkkou, chránenou a vyhladenou.

 

Dermatologicky testované na citlivej pokožke. Môže byť použitý mnohokrát denne.
Produkt obsahuje 0% parabény (paraben zdarma), 0% propylénglykolu, 0% PEG, 0% syntetické farbivá, 0% silikónových 0% chemické filtre UV 0% alergén vôňa 0% fenoxyetanol (bez fenoxyetanol) 0% darcu formaldehyd.

FORMULA SCHVÁLENÁ DERMATOLÓGMI A KOSMETOLÓGMI AIDECO. \ T

 

testy:

? Produkt je dermatologicky testovaný na citlivej pokožke
? PRODUKT TESTOVANÝ NA PRÍTOMNOSŤ NICKEL, KOBALT A CHROMIUM? hodnoty <0,00001%.
? Vodotesný výrobok, odolný voči vode.
SPF (FAKTOR SLNEČNEJ OCHRANY) TESTOVANÝ V SÚLADE S ODPORÚČANAMI EURÓPSKEJ ÚNIE.
? VÝROBOK S KRUHOVÝM OBSAHOM. Podporujeme LAV Ligu proti vivisekcii, podriadime sa kontrole ICEA prostredníctvom LAV č. 040

 

Typ pleti

Upokojujúci výrobok po opaľovaní je indikovaný pre pokožku detí, sčervenený a poškodený slnkom.

Tento produkt podporuje kampaň na zvýšenie povedomia „SECURE SUN“ vyvinuté v laboratóriách OMIA a AIDECO, ktoré poskytujú informácie o zdravotných rizikách vyplývajúcich z nevhodného vystavenia slnečnému žiareniu a šírenia správneho správania a myšlienky správneho používania opaľovacích prípravkov.

Bezpečné slnko najmä pre deti.

Na informovanie a vzdelávanie vašich detí o rizikách a prínosoch vystavenia sa slnečnému žiareniu spolupracovala spoločnosť OMIA s dermatológmi a kozmetológmi AIDECO pri realizácii zábavného vzdelávacieho filmu.
Kliknite, ak chcete sledovať video trailer s vaším dieťaťom!

 

účinky

Okamžitá úľava, hydratácia a sviežosť červenej pokožky dieťaťa.

 

Certifikát biozloženia:

Certifikát ICEA Eco Bio Cosmesi 255 BC 033.

 

Zloženie INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice *, Glycerín **, Caprylic / Capric Triglyceride **, Butyro-spermie Parki Butter *, Prunus Amygdalus Dulcis Oil *, Cetearyl Alkohol, Cetyl Palmitate **, Propanediol **, Cetyl fosfát draselný , Panthenol, jadro oleja Argania Spinosa *, bisabolol **, extrakt kvetov Calendula Officinalis *, olej z listov eucalyptus globulus **, škrob z kukurice Zea Mays (kukurica) *, xantánová guma **, prášok Chondrus Crispus **, sodík Stearoyl Glutamát ** , Tokoferol, fenetylalkohol, etylhexylglycerín, glutamát diacetát sodný **, kyselina mliečna, parfum.
(*) Z ekologického poľnohospodárstva (**) Prírodný pôvod.
N.B. Vždy sa riaďte INCI vytlačeným na obale.

 

TRANSPARENTNÁ FORMULA:

Certifikovaný ekologický vzorec ICEA.
NO obsahuje = 0%

– Fenoxyetanol

– donory formaldehydu
? Minerálne oleje
? Výrobky z ropy a parafínov
? silikóny
? parabény
? Propylénglykol
? etanolamín
? PEG
? SLES
? Syntetické farbivá
? ftaláty
? Etylalkohol
Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu, môže ho používať vegetariáni a vegáni.

 

POUŽITIE:

Bohato sa aplikuje, mierne sa vmasíruje do tváre a tela dieťaťa. Pre každodenné použitie. Prináša úľavu, hydratáciu a pocit sviežosti. Neaplikujte na zranenú alebo viditeľne spálenú pokožku. Potom sa poraďte s lekárom.

Na vonkajšie použitie.

Zabráňte kontaktu s očami a ak sa vyskytne, opláchnite veľkým množstvom vody.

 

Odporúčania na štítku

Odporúčania pre správne slnečné žiarenie
Vaše deti

Dojčatá 0-6 mesiacov

Vyhnite sa priamemu vystaveniu slnečným lúčom. Nepriama expozícia sa odporúča v prostredí s vysokým stupňom odrazu slnečného svetla (more a hory).

Deti 6-36 mesiacov

Odporúča sa vyhnúť sa priamemu vystaveniu slnečným lúčom. V prípade vystavenia používať krém pleťové vody jedna vrstva veľmi vysoké SPF tváre a tela, a re-aplikovať veľké množstvá produktu každé dve hodiny a po každom kúpeli.

Deti od 3 do 12 rokov

Byť na čerstvom vzduchu je radosť, slnko a život, ale môže byť škodlivá pre nezrelú pokožku detí. Mala by byť vystavená slnečnému žiareniu opatrne, aplikovať hojné množstvo opaľovacieho mlieka s vysokým faktorom na tvár a telo, zvoliť úroveň ochrany na základe fototypu a aktuálneho opálenia, opakovať aplikáciu každého Iipo každé dve hodiny.

Na konci dňa by ste mali vždy používať PRODUKT PO ZLENÍ
na zvlhčenie pokožky

 

Kapacita: 200 ml

Výroba: OMIA Laboratoires, Taliansko