Plátky pod oči – čajovník, Skin Academy 4 ks

Očné škvrny na koži Akadémie pod očami dokonale zvlhčujú, osviežujú, upokojujú podráždenú pokožku, poskytujú pružnosť.

5.58 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Očné škvrny na koži Akadémie pod očami dokonale zvlhčujú, osviežujú, upokojujú podráždenú pokožku, poskytujú pružnosť.

Výťažok z tea tree pomáha zlepšiť elasticitu okolo očí.

Spôsob použitia: Na očistenú, suchú pokožku pod očami aplikujte náplasti. Nechajte náplasti pracovať 20-25 minút. Náplasť jemne vyberte, jemne ju odlupujte z rohov. Masáž oblasti okolo očí prstami.

 

Poznámka:

Len na vonkajšie použitie, nejedia. Použite do 3 hodín od otvorenia. Nepoužívať na podráždenú alebo exfoliovanú pokožku. Nepoužívajte na otvorené rany, odrezky alebo odreniny. Pred použitím sa odporúča vykonať náplasťový test – ak sa po 24 hodinách nevyskytnú žiadne nežiaduce reakcie, liek sa má začať. V nepravdepodobnom prípade, že sa môžu objaviť v nepriaznivých reakcií pacienta na tomto produkte by malo okamžite prestať používať a vyhľadajte lekársku pomoc. Ak sa výrobok dostane do očí, opláchnite čistou vodou. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Udržujte informácie pre budúce použitie.
Zloženie INCI: Aqua, Glycerín, Dimetikón, Parafínová tekutina, Cetearylalkohol, Isopropyl Palmitát, Propylénglykol, Sorbitan Stearát, Hydrolyzovaný Kolagén, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Listový Olej, Fenoxyetanol.

 

Balenie: 4 ks