Prírodný 100% Celandine Essential Oil, 30ml – BOTANIKA

Určený pre problematickú a citlivú pokožku. Hlboko vyživuje, zabraňuje predčasným vráskam, dodáva pleti hladkosť a pružnosť.

3.29 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Určený pre problematickú a citlivú pokožku. Hlboko vyživuje, zabraňuje predčasným vráskam, dodáva pleti hladkosť a pružnosť.

Pomáha bojovať proti akné, ekzémom, podráždeniu, pigmentácii, začervenaniu, odlupovaniu.

Podporuje boj proti lupinám, seborrhea a psoriáze, zabraňuje lámaniu vlasov a zlepšuje ich vzhľad.

Odporúča sa aj pre starostlivosť o pleť detí.

využitie:

Olej zmiešajte s inými rastlinnými olejmi alebo kozmetickými výrobkami (krémy, toniká, pleťové vody, masky, obklady, balzamy na vlasy)

Masky na báze čistého oleja alebo zmesi 10-15 ml oleja alebo jeho zmesi (v pomere 1: 1) sa vzťahujú na tvár alebo vlasy. Ak chcete zvýšiť účinok, môžete pridať malé množstvo esenciálneho oleja.

Ako doplnok k krémom 10-15 ml krému zmiešaného s 5-10 kvapkami oleja, aby sa zvýšil účinok, môžete pridať malé množstvo esenciálneho oleja.

Lisuje 30 ml rastlinného oleja zmiešaného s éterickým olejom. Naneste namočenú, chladenú gázu na tvár po dobu 5-10 minút.

Masáž 15 ml rastlinného oleja alebo jeho zmesi (v pomere 1: 1) zmiešanej s éterickým olejom.

Ako doplnok k šampónom a lotionom, 7-10 ml rastlinného oleja zmiešaného so 100ml šampónom alebo balzamom na vlasy. Naneste na masírovacie pohyby pokožky hlavy, umyte teplou vodou.

Na posilnenie nechtu a epidermy sa má 5-10 ml oleja alebo jeho zmesi (v pomere 1: 1) zmiešať s esenciálnym olejom. Rub do nechtov a rúk pokožky po dobu 15-20 minút.

Nepoužívajte, ak ste alergický na zložky oleja.

Olej môže spôsobiť podráždenie pokožky.

Uchovávajte pri 5-25 ° C

Zloženie INCI: 100% celandský olej (olej Chelidonium majus)

Objem: 30 ml

Dátum výroby: umiestnený na obale.

Stav výrobku: kozmetický