Prírodný olej proti otlakom a odreninám, India Cosmetics 200 ml

Regeneračný balzam Q s prírodným olejom z čajovníkov sa obzvlášť odporúča na použitie v miestach citlivých na dekubity - chrbát, zadok, päty alebo ramená. Jemne maže a hydratuje povrch pokožky, chráni ju a zabraňuje vzniku mikro-poranení. Pravidelné používanie zlepšuje stav pokožky náchylnej na preležaniny.

5.33 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Regeneračný balzam Q s prírodným olejom z čajovníkov sa obzvlášť odporúča na použitie v miestach citlivých na dekubity – chrbát, zadok, päty alebo ramená. Jemne maže a hydratuje povrch pokožky, chráni ju a zabraňuje vzniku mikro-poranení. Pravidelné používanie zlepšuje stav pokožky náchylnej na preležaniny.

Je dokonale vstrebaný a jemná masáž počas aplikácie zlepšuje krvný obeh.

Balzam Q obsahuje prírodné éterické oleje z levandule a rozmarínu, ktorých výrazná bylinná aróma zlepšuje pohodu a pohodlie.

Ľahká receptúra ​​Balsam Q je ideálna na masáž a hladenie.

Umožňuje rýchlu absorpciu kozmetiky a zanecháva pokožku suchú. Neobsahuje špinavé oblečenie, nezanecháva žiadne stopy.

Prípravok vykazuje nasledujúce účinky: \ t

podporuje prirodzené mechanizmy ochrany pokožky;
udržuje optimálnu vlhkosť pokožky, upokojuje podráždenie;
zlepšuje stav pokožky na miestach náchylných k dekubitom.

Návod na použitie: Balzam by mal byť rozprestretý na povrchu pokožky náchylnej na vredy a masírovaný. Potom, po absorbovaní Q Balmu, položte ruku rukou na miesto. Vďaka tejto liečbe preniká balzam do pokožky, zlepšuje jej prekrvenie, čo má za následok pocit sviežosti a relaxácie. Patting presunie hlbšie časti kože, aby sa zlepšil prietok krvi.

Bežne sa používa na zmiernenie podráždenia spôsobeného kozmetickými postupmi, tj: epilácia, holenie atď.

Zložky INCI: Aqua, izopropylmyristát, parafínová kvapalina, glycerín, glycerolstearát, izopropylmyristát, benzylalkohol, kyselina dehydrooctová, cetearylalkohol, Ceteareth-20, listový olej Melaleuca Alternifolia, karbomér, olej Lavandula Angustifolia, trietanolamín, limonén, linalool.

Kapacita: 200 ml