Šumivé detská vanička s prekvapením ORANGE LEMONADE La Cafe de Beaute, 120g

Perličková vaňa lopta pre deti s prekvapením - hračka vnútri. Sladký mandľový olej, pomarančový olej, olej z citrónovej trávy, kokosový olej, vitamín C jemne vyživujú pokožku dieťaťa. Kozmetika absolútne bezpečná pre deti od 3 rokov a jedinečná vďaka jemnej textúre, nádhernej aróme a prekvapeniu vo vnútri.

3.17 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Perličková vaňa lopta pre deti s prekvapením – hračka vnútri. Sladký mandľový olej, pomarančový olej, olej z citrónovej trávy, kokosový olej, vitamín C jemne vyživujú pokožku dieťaťa. Kozmetika absolútne bezpečná pre deti od 3 rokov a jedinečná vďaka jemnej textúre, nádhernej aróme a prekvapeniu vo vnútri.

Účinné látky:

Sóda na pečenie – je to biely prášok, v kozmetike sa používa hlavne ako regulátor pH, ale aj ako prostriedok na zmäkčovanie vody, prostriedok, ktorý poskytuje vírivý efekt v tabletách a kúpeľoch. V dôsledku neutralizácie kyselín môže byť užitočná pri liečbe erytému dojčenskej plienky. Naše babičky používali sódu na oplachovanie a umývanie vlasov a na čistenie zubov.

Použitie: Položte guľôčku do teplej vody, počkajte na úplné rozpustenie, vstupte do kúpeľa pri teplote vody 37-38 ° C po dobu 10 – 15 minút. Výrobok je určený na jednorazové použitie.

Zložky INCI: hydrogenuhličitan sodný, kyselina citrónová, olej Prunus Amygdalus, esenciálny olej Citrus Sinensis (pomarančový olej), Cymbopogon Citrarus (olej z citrónovej trávy), Cocos Nucifera (kokosový olej), Aqua ,, Parfumový olej ( aromatický olej), kyselina askorbová (vitamín C), CI 45350

POZNÁMKA: Výrobok je určený pre deti od 3 rokov

Čistá hmotnosť 120 g

Stav produktu? kozmetický

Dátum vhodnosti použitia uvedený na obale.

Krajina pôvodu: Ruská federácia