Vonné sviečky do interiéru, 40 h – YOPE

Špeciálne pre Vianoce bol vytvorený nový, úplne unikátny produkt YOPE - Ekologické vonné sviečky do interiéru. Boli navrhnuté s veľkou starostlivosťou - jemná žiara a výrazná aróma vytvárajú nezvyčajnú, očarujúcu atmosféru.

38.30 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Špeciálne pre Vianoce bol vytvorený nový, úplne unikátny produkt YOPE – Ekologické vonné sviečky do interiéru. Boli navrhnuté s veľkou starostlivosťou – jemná žiara a výrazná aróma vytvárajú nezvyčajnú, očarujúcu atmosféru.

Vôňa zloženie každej sviečky sa skladá z tónov hlavy, srdca a hĺbky noty. Prvá je cítiť okamžite po rozsvietení sviečky, druhá je viac-menej po desiatich minútach, zatiaľ čo tretia je už viditeľná, keď je sviečka veľmi horúca. Naše vône sú Amber, vanilka, céder a pižmo; Jasmín s tuberózou a ylang-ylang, bergamot s figom a cédrom.

Sójový vosk sa topí pri nižšej teplote ako parafín, vďaka čomu sviečka dlhšie horí a rozpustený vosk nespáli. Ak sa rozleje na nábytok alebo oblečenie, škvrny sa ľahko odstránia teplou vodou a mydlom. Sviečka môže byť spálená v spálni, pretože produkuje malé množstvo oxidu uhličitého, nevydáva toxíny a nevykopáva. YOPE sviečky sú prírodné, vegánske, biologicky odbúrateľné a bezpečné pre životné prostredie.

Sviečky YOPE neobsahujú geneticky modifikované látky, pesticídy, ropu a ropné produkty, parafín, palmový vosk a včelí vosk.

Charakter vône: kvetinový, mierne sladký a sypký, elegantný a jemný ako zamat.