-7.10

SPLAT- Zubná pasta Special Silver, 75 ml

Podrobný popis

13.90 6.80 vrátane DPH

Na objednávku do týždňa

Popis

Podrobný popis

Osviežujúca zubná pasta SPLAT SILVER s bohatou vôňou mäty bola špeciálne vyvinutá pre ochranu proti baktériám. Striebro v aktívnej forme, extrakt z perillového silice a mentol osviežujú dych na dlhú dobu. Ratanový extrakt s antibakteriálnou zložkou Bisabolol pre starostlivosť o ďasná. Hydroxyapatit obohatený o minerály vápnik, horčík, zinok a polidon, prispieva k posilneniu a odľahčuje sklovinu.

Použitie: Naneste malé množstvo zubnej pasty na kefku, potom čistite zuby krúživým pohybom po dobu 30 sekúnd. Odporúča sa čistiť zuby 2-krát denne po jedle.

Ingrediencie INCI: Aqua. Hydrogenovaný hydrolyzát škrobu, hydratovaný Sifica, glycerín, sodný Coco-sulfát, aróma, celulózová guma, zinok glukonát, Perila frutescens Sead extrakt, benzoan sodný, sľuda, Stevia rebaudiana výťažok z listov, malina mentol draslík, zinok hydroxyapatitu, xantánová guma. Bisaboioi, C1 77891, PVP, Menthyi laktát strieborný. Horečnatý, Mentha piperita Oil, Charcoal Powder, KRAMERIA triandra výťažok z koreňa, Ananas sativus Fruit Extract, Limonene, kyselina citrónová.

Objem: 75 ml

Stav výrobku: kozmetický

Krajina pôvodu: Russian Federation